Fotovoltaika s tepelným čerpadlem

Chcete maximálně optimalizovat energetické náklady? Pak je kombinace fotovoltaiky a tepelného čerpadla tou nejlepší volbou.

Mám zájem

Tepelná čerpadla dle výrobce Tepelná čerpadla dle druhu

Můžete si vybrat tepelná čerpadla těchto značek:

Tepelná čerpadla dělíme dle druhu média, ze kterého se získává teplo:Energii z fotovoltaické elektrárny můžete využívat v zimních měsících na vytápění domu či bytu za pomoci tepelného čerpadla. Navíc můžete získat dotaci až ve výši 335.000,-Kč. Zajistíme řešení na klíč. Garantujeme získání dotace v případě výměny za elektrický kotel nebo kotel na tuhá paliva.

 • Dotace až do výše
  335.000,-Kč
 • Rychlá
  návratnost investice
 • Šetrné
  k životnímu prostředí
 • Snížení účtů
  za elektřinu
 • Osobní
  konzultace ZDARMANaše společnost se zabývá především tepelnými čerpadly vzduch/voda, které jsou v současné době nejoblíbenější na trhu. Tepelné čerpadlo vzduch/voda funguje tak, že mezi vnitřní a venkovní jednotkou proudí chladivo, které se venkovním vzduchem ohřívá a přenáší teplotu do výměníku, který následně předá teplo do otopné soustavy. Přijaté teplo může také přímo ohřívat vzduch v místnosti nebo teplou vodu v boileru.

Dodáváme tepelná čerpadla prvotřídních značek, jako je Daikin a Toshiba. Našim klientům doporučujeme tepelná čerpadla vzduch/voda, kde je teplo odebíráno ze vzduchu přes výparník, přes který proudí venkovní vzduch. Hlavní výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná instalace. Podrobnější informace o tepelných čerpadlech zjistíte na stránkách naší sesterské společnosti M-klima, která má více než 15 let praxe na trhu.


Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Partneři

solaxlogo m-klima-logo